Forum Concursuri Avocatnet.ro Câştigători şi premii Premiile concursului din perioada 19 - 26.03.2007
Discuție deschisă în Câştigători şi premii

Premiile concursului din perioada 19 - 26.03.2007

Premiile se acorda utilizatorilor care au cele mai multe mesaje postate in forum, la sfarsitul acestei perioade (ora 00.00 a zilei de duminica, 19 martie 2007).

Locul 1: o carte oferita de editura Universul Juridic - "Tratat de Publicitate Imobiliara" de Conf. univ. dr. Marian Nicolae.
Locul 2: o carte oferita de editura C.H Beck.
Locul 3: un CD Business Strat-up oferit de Legalnet.

Castigatorii concursului sunt rugati sa trimita un mail cu datele lor de contact (nume, adresa completa, username), la urmatoarea adresa: mihaela@avocatnet.ro.
Admin, administrator