Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... registru inregistrare accidente de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

registru inregistrare accidente de munca

Stie cineva ce sanctiuni sunt prevazute in cazul lipsei acestui registru? si unde pot gasi in legislatie aceste dispozitii sanctionatorii?
Multumesc !
Reglementarile sunt prevazute in Legea nr.319/14.07.2006 si prin HG nr.1050/09.08.2006
Multumesc mult !