Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... tarif stagiatura
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

tarif stagiatura

Buna . Daca stie cineva cat se cere pentru stagiatura de catre avocatii definitivi va rog sa ma lamuriti si pe mine.mersi:)
Stagiatura nu se plateste.
Daca vi se cer bani sesizati
conducerea Baroului si U.N.B.R
e un mit rasuflat ... sau o scuza pentru cei care nu fac fata unui interviu sau examen
Asta cu spaga era acum vreo 15 ani.
Poate doriti sa platiti retroactiv:)
eu sunt de acord cu ceea ce spuneti dar vreau sa merg pe langa un avocat si de la doi am primit acelasi raspuns .stiti alta solutie?
am absolvit anul trecut cu licenta la Spiru Haret si ma pregatesc pentru examenul de admitere in barou ,sesiunea din toamna ,dupa care trebuie sa fac stagiatura si din doi avocati pe care-i cunosc unul cere 5000 si altul 7000. Unde pot face in alta parte ?