Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... cum se poate schimba numele si adresa de primire ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

cum se poate schimba numele si adresa de primire pentrualocatie de stat pentru copii minori

In urma divortului am primit custodia copilului. Cum pot schimba numele pentru a primi alocatia de la stat ?
Carmen91, utilizator
depuneti cerere in acest sens la cel ce o acorda cu documente justificative