Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Noile modificari ale codului fiscal afecteaza si ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Noile modificari ale codului fiscal afecteaza si SRL-urile?

Sunt administrator la un srl si am contract de intermediere cu un producator.Ma afecteaza schimbarea codului fiscal?
Fii mai explicit te rog . La ce modificari te referi tu ?! Daca te referi la cota TVA asta ne afecteaza pe toti care suntem platitori de TVA in mod direct iar pe cei care nu sunt platitori de TVA in mod indirect.
Oricum astept lamuriri suplimentare de la tine sa te pot sfatui mai bine !!!

Succes
Multumesc pentru rapiditatea raspunsului si scuze pentru neclaritati!
Ma refer la impozitarea activitatilor dependente
Mi-am sters contul(lipsea o litera din adresa de mail) si l-am refacut!
Astept in continuare raspunsuri!
Multumesc!
Deocamdata nimic nou sub soare
Nu inteleg comentariul tau!