Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... admintere cu licenta de la spiru
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

admintere cu licenta de la spiru

am o mareee nelamurire
am vazut cu totii cred scandalul din ultima saptamana, si anume: licente anulate, decizia inaltei curti de a anula anularea..numai in romania se pot intampla de astea..
eu invat de ceva vreme pt adminterea la inm, am licenta de la spiru, si.. nu stiu daca mai pot sa nu sa intru la examen.. stie oare cineva ceva despre asta??
macar sa plec in vacanta daca nu mai dau examen:)
Stai linistit. Nu vei nicio problema cu diploma.
scuze. Nu vei avea......( din graba)

Daca ai licenta luata la forma de invatamant/zi, nu ai nici o problema. Problemele sunt la id siff din cate am inteles...
=D>
:))
nu e nici o problema..merg in vacanta:)))
bft all si spor la inv pe ultima suta:)
radusava a scris:

Daca ai licenta luata la forma de invatamant/zi, nu ai nici o problema. Problemele sunt la id siff din cate am inteles...

de ce licenta sustinuta de cei de la id nu este valabila daca a fost dat acelasi examen la fac de la zi cu stud la zi iar a celor de la azi este
cristi83, utilizator