Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... impozite
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

impozite

am un litigiu, pentru care sunt nevoit sa cer o parte din impozit inapoi. impozitul este incasat de consiliul local al primariei sector 6. este suficient sa chem in instanta pt asta primaria sectorului 6? consiliul local al sectorului 6 face parte din primaria sectorului 6. nu este suficient ca am chemat primaria sectorului 6?
goldfish, utilizator