Forum Discuţii juridice Medierea - domeniu de aplicare şi ... MEDIEREA
Discuție deschisă în Medierea - domeniu de aplicare şi aspecte juridice

MEDIEREA

BUNA ZIUA, ...care sunt pesii ce trebuiesc urmati dupa ce am primit autorizarea ca mediator de la Consiliul de Mediere ?
Sa mergeti la finante pentru a va inregistra si veti completata formularul 007
Este vorba de formularul 070. Mergeti la DFP si depuneti/completati formularul, atasati documentele anexa, cumparati Registrul unic de control, solicitati atribuirea codului fiscal. Apoi va faceti stampila si va puteti desfasura activitatea.