Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... promovare in clasa
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

promovare in clasa

referent III, grad superior ,tr.3 salariu de incadrare 803,in ce functie promoveaza ca urmare a promovarii examenului in clasa si ce salariu va avea cu majorarea de 5%
Zi si mie vechimea...sau sporul de vechime!
Darie Tudor, utilizator
20%-spor vechime
Multumesc!
Consilier clasa I, gradul profesional asistent treapta 2 de salarizare cu un salar de incadrare de 982 de lei din care 164 lei spor de vechime 25%.
multumesc!
la ce majorare de 5% va referiti?