avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 608 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Forum-uri noi in Forum-ul Avocatnet.ro
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Forum-uri noi in Forum-ul Avocatnet.ro

Asteptam propuneri pentru Forum-uri noi pentru categoria "Dreptul in discutie". Ideea e ca ar trebui sa avem o lista coerenta de propuneri si sa cadem cu totii de acord ca ar fi utile acele categorii.

Incepand de astazi, am deschis urmatoarele Forum-uri noi a categoria Contabilitate:
- Contabilitate IMpozit pe profit
- Contabilitate Impozit pe venit
- Contabilitate Salarii
- Contabilitate TVA
- Declaratii, formulare, fise contabile

Asteptam sugestii.

Admin Forum Avocatnet.ro

Later Update
Am urmat o prima sugestie si am creat forum-ul "Asociatii si Fundatii", precum si forum-ul "Codul rutier sau probleme cu masina", in categoria "Dreptul in discutie".
Asteptam si alte sugestii.
Ultima modificare: Sâmbătă, 2 Februarie 2008
Admin, administrator
Cel mai recent răspuns: Gabriela PĂDURARIU , Alte profesii 20:49, 20 Martie 2008
Felicitari, este o idee foarte buna !
Ar fi foarte util crearea unui forum privind executarea silita.
Mai bine un topic privind PROCEDURA CIVILA, in care sa fie inclusa si executarea silita.
Nu, mai bine separat EXECUTARE SILITA !
Crede-ma , este o procedura care are nevoie de un forum separat.
votez pentru forum separat Executare Silita

Alte discuții în legătură

Forumuri noi? Alin Popescu Alin Popescu Buna ziua, Ce forumuri noi credeti ca ar trebui sa mai infiintam in cadrul Forumului Avocatnet.ro? Ce domenii de drept si economie credeti ca sunt ... (vezi toată discuția)
Un forum mai bun marfan marfan am ales categoria asta pt a posta doar pt ca e ultima si pt ca, pe alte forumuri, ultima categorie e ceva de genul \"Sugestii si reclamatii despre forum\". Cum ... (vezi toată discuția)
O noua prezentare a forumului Cornel  Vasile Cornel Vasile =D> Felicitari ...o super prezentare a forumului.....:) (vezi toată discuția)