Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Forum-uri noi in Forum-ul Avocatnet.ro
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Forum-uri noi in Forum-ul Avocatnet.ro

Asteptam propuneri pentru Forum-uri noi pentru categoria "Dreptul in discutie". Ideea e ca ar trebui sa avem o lista coerenta de propuneri si sa cadem cu totii de acord ca ar fi utile acele categorii.

Incepand de astazi, am deschis urmatoarele Forum-uri noi a categoria Contabilitate:
- Contabilitate IMpozit pe profit
- Contabilitate Impozit pe venit
- Contabilitate Salarii
- Contabilitate TVA
- Declaratii, formulare, fise contabile

Asteptam sugestii.

Admin Forum Avocatnet.ro

Later Update
Am urmat o prima sugestie si am creat forum-ul "Asociatii si Fundatii", precum si forum-ul "Codul rutier sau probleme cu masina", in categoria "Dreptul in discutie".
Asteptam si alte sugestii.
Admin, administrator
Felicitari, este o idee foarte buna !
Ar fi foarte util crearea unui forum privind executarea silita.
Mai bine un topic privind PROCEDURA CIVILA, in care sa fie inclusa si executarea silita.
Nu, mai bine separat EXECUTARE SILITA !
Crede-ma , este o procedura care are nevoie de un forum separat.
votez pentru forum separat Executare Silita