avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 774 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Opinii despre avocatnet.ro Pentru toate colaboratorele avocatnet
Discuție deschisă în Opinii despre avocatnet.ro

Pentru toate colaboratorele avocatnet

Un sincer "LA MULTI ANI " de 8 Martie si mult succes in continuare pentru toate colaboratoarele de pe avocatnet :P

Stiu ca sunt off topic dar nu am stiut unde sa postez ... :">
Cel mai recent răspuns: A. Ionut , Consilier juridic 22:25, 6 Mai 2008
LA MULTI ANI!!! cu ocazia zilei de 8 Martie Krissia=D>. Un calduros "LA MULTI ANI!" tuturor doamnelor si domnisoarelor care posteaza in cadrul acestei comunitati juridice.
:)
LA MULTI ANI tututor doamnelor si domnisoarelor!
Va doresc o primavara fericita, multa sanatate, bucurii si impliniri. :)
Si echipa Avocatnet.ro ureaza La multi ani! tuturor cititoarelor Avocatnet.ro.
Sa aveti o primavara cu multe realizari.
O primavara minunata pentru toti!
Totusi sa-i cinstim si pe barbati cu un LA MULTI ANI de ziua lor,care am inteles ca este pe 5 mai. Ce mai.....se ostenesc si ei sa-si obtina oficial o zi a lor.

Alte discuții în legătură

Martisoare pentru mamici, doamne si domnisoare! Adriantot Adriantot La multi ani ! O primavara frumoasa si plina de impliniri mamicilor, doamnelor si domnisoarelor ! Va doresc sa fiti mereu frumoase, implinite si fericite ... (vezi toată discuția)
8 martie Doina Elena Doina Elena La multi ani si sa aveti o viata ca o primavara! Un 8 Martie fericit doresc tuturor doamnelor si domnisoarelor iar mamicilor - sa se bucure de copilasi! (vezi toată discuția)
La multi ani tuturor doamnelor si domnisoarelor! Acilegna Acilegna Fie ca toate impinirile frumoase, sanatatea si spiritul acestei zile sa va insoteasca pretutindeni. Fie ca primavara iubirii sa va inunde sufletul cu bucurie ... (vezi toată discuția)