Forum Concursuri Avocatnet.ro Câştigători şi premii Premiile concursului din perioada 14 - 24.04.2008
Discuție deschisă în Câştigători şi premii

Premiile concursului din perioada 14 - 24.04.2008

Premiile se acorda utilizatorilor care au cele mai multe mesaje postate in forum, la sfarsitul acestei perioade (ora 00.00 a zilei de duminica, 21 aprilie 2008).

Locul 1: Executarea Hotararilor Penale, Editura Hamangiu.

Locul 2: Codul civil si 15 legi uzuale, Editura Hamangiu

Locul 3: Uniunea Europeana. Institutii. Mecanisme, Editura C.H. Beck

Castigatorii sunt rugati sa trimita datele lor de contact (username, adresa, numar de telefon, numele complet) la urmatoarea adresa de mail: mihaela@avocatnet.ro.
Admin, administrator