Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cod COR
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cod COR

Buna ziua!

In ce cod COR as putea integra un muncitor necalificat intr-o brutarie?

Multumesc.
Puteti descrie putin activitatea? ce anume face?
Popa Adrian, Contabil
Din cate stiu eu nu vei gasi exact sub aceasta denumire, incearca grupa - 8274 Operatori la masini si utilaje pentru fabricarea painii, pastelor fainoase, a produselor de patiserie, cofetarie si zaharoase.
Modeleaza aluat. Are 10 clase...
8274 Operatori la masini si utilaje pentru fabricarea painii, pastelor fainoase, a produselor de patiserie, cofetarie si zaharoase.-pentru acesta are nevoie de studii medii.

Incercati

941101 Ucenic

(Subgrupa majora 94, Grupa minora 941, Grupa de baza 9411)

Nivelul de instruire: 1 (studii generale)

Descriere

Introdus prin Ordinele 149/2006 MMSSF si 308/2006 INS.
Multumesc!