Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Sarbatori fericite.
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Sarbatori fericite.

Sfintele sarbatori de Paste sa va aduca liniste in suflet, multa bucurie, sanatate, fericire si puterea de a darui si ajuta semenii.
Hristos a Inviat!
Si de va fi Iisus sa vina,
Din ceruri inapoi la noi,
E semn c-a inviat speranta,
C-a inviat ce-i bun in noi.

Hristos a Inviat. Un Paste Fericit !

În ziua de paşte, când clopotele bat, cu ouă roşii pe masă, cu sufletul curat, să spunem împreună "Hristos a Înviat! Paşte Fericit!