Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... raspundere administrator
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

raspundere administrator

cariie este limita raspunderii admnistratorului in caz de faliment? pana la ce valoare se poate intinde raspunderea administratorului?
Pana la valoarea totala a creantelor inscrise la masa credala.