Forum Suport Tehnic Modificări în avocatnet.ro Noi propuneri pentru moderatori
Discuție deschisă în Modificări în avocatnet.ro

Noi propuneri pentru moderatori

Pentru ca activitatea din Forum creste in fiecare zi, pentru ca numarul celor care scriu este tot mai mare, a venit vremea sa va lansam invitatia sa propuneti cateva nume de utilizatori care s-au remarcat (in sens bun) in forum, pentru a fi luati in calcul la momentul numirii de moderatori noi.

Asa incat, asteptam nume si sugestii de forumuri la care s-ar potrivi respectivii moderatori.
Leonte Tudor
Cioan
Silvanna90 in Dreptul familiei sau probleme juridice de familie si in Discutii diverse
adutescu -drept civil
simonette12- dreptul familiei
emma_woodhouse- drept penal
gotot- executare silita
adrian tudor ; floare_de_colt - polite asigurare...
aurora ciorobea- dreptul muncii, drept comercial
justicemn- expertize judiciare,contencios administrativ, functionarii publici
carp mircea- pensionari
gi-jane2, moderator
Fac copy-paste (ca aici cred ca e voie :) ) si incep cu sursa:
gi_jane2 - drept civil, dreptul familiei
adutescu -drept civil
simonette12 - dreptul familiei
emma_woodhouse - drept penal
justicemn - expertize judiciare,contencios administrativ, functionarii publici
Margareta Staicu - dreptul familiei

justicemn - Contraventii, contencios administrativ sau probleme juridice cu autoritatile, Functionari publici

kyandra - Contraventii, contencios administrativ sau probleme juridice cu autoritatile, Functionari publici

aianaa, utilizator