Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... O intrbare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

O intrbare

Buna seara sint depuse pentru expertiza judiciara pentru investitiile facute de reclamantii la un apartament mai multe facturi din anul 2005 cu o suma de100.000 ron
Firma de la care sint facturile are numai 1 administrator nu are nici un muncitor si este inregistrat
in registrul comertului nr de inmatriculare din 30.03.2006 anul infintiri 2006
pe facturi scrie ca au executat termoizolatie exterioara pus geamuri termopan #pus gresie cu materiale si manopera
Pe facturi nu este emblema firmei si sint complectate manuel nr de inregistrare si anul sint scrise cu mina. cum au putut sa execute lucrari in anul 2005 daca a fost infintat in 2006. cind primeste o firma stampila nu dupa ce a
facut inregistrarea in in registrul comertului Facturile sint stampilate
unde se poate verifica daca facturile nu sint false
va rog frumos un raspunzi multumesc
Daca veti suspiciuni asupra facturilor puteti solicita inscrierea lor in fals, adica urmeaza ca organele de urmarire penala sa verifice realitatea lor.
In caz contrar ele sunt considerate reale .