avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 511 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Autorizatie pentru a impelmenta ISO 9001 in alte ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Autorizatie pentru a impelmenta ISO 9001 in alte unitati ???

Buna ziua,

Am si eu o intrebare si anume: O firma cu obiectul de activitate 7022-Consultanta pentru afaceri si management doreste sa ofere servicii de management pentru implementare iso 9001, ISO 9001 / ISO 14001 / ISO 27001 / OHSAS 18001 / HACCP/ISO 22000 la alte societati. Trebuie obtinute autorizatii speciale de la autoritati ? Trebuie obtinuta autorizatie speciala? Unde se pot consulta conditiile pe care trebuie ca o firma sa le indeplineasca ca sa poata implementa ISO in alte unitati ? Trebuie facute anumite cursuri pentru a obtine autorizatie ?

Va multumesc.


Alte discuții în legătură

Implementare iso ? florin89 florin89 Buna ziua, Am si eu o intrebare si anume: O firma cu obiectul de activitate 7022-Consultanta pentru afaceri si management doreste sa ofere servicii de ... (vezi toată discuția)
Impozit pe venit(microintreprindere) lcdragomir lcdragomir Buna seara. Am un SRL, cod CAEN 7022-consultanta in afaceri si management. a) Desfasor activitati preponderente de audit ptr. sisteme de management(ISO ... (vezi toată discuția)
Activitati de consultanta in management Ramona24 Ramona24 Cod caen - 702 Activitati de consultanta in management 7021 Activitati de consultanta in domeniul relatiilor publice si al comunicarii 7022 Activitati de ... (vezi toată discuția)