avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 429 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Problema instalare patch 206.006
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Problema instalare patch 206.006

Buna ziua. Am si eu o problema si nu reusesc sa imi dau seama ce trebuie sa fac.
Incerc sa instalez patchul 206.006 pentru actualizarea revisalului la versiunea 3.0 si imi da urmatoarea eroare:

Aplicatia curenta nu are contractele actualizate pentru urmatorii angajatori:

1 CUI/CIF: XXX/XXXX S.C.XXXXXXX S.A.

Actualizati contractele din versiunea ReviSal 2.2.0 si apoi instalati patch-ul ReviSal KB.206.006.

Ce trebuie sa fac mai exact?? Am cautat prin toate contractele si nu gasesc nimic de actualizat. Daca stie cineva ce trebuie facut va rog sa ma ajutati. multumesc anticipat.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:05, 4 Mai 2011
Posibil sa fie de la actualizarea codului COR din contracte ....

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Eroare revisal carmen_danciu carmen_danciu Buna ziua. Sunt o societate din Braila am descarcat noul revisal si incerc sa preiau date din versiunea 206 si imi arata urmatorul mesaj Baza de date ... (vezi toată discuția)
Erori revisal estrela2126 estrela2126 am istalat versiunea noua a revisalului si mi apar urmatoarele erori:Baza de date incarcata nu indeplineste cerintele necesare preluarii: Versiune DB ... (vezi toată discuția)
Programul revisal nou de la 01.08.2011 ? 22.08.2009 22.08.2009 Va rog asi dori sa stiu unde gasesc actualizarea programului REVISAL de la data de 01.08.2011 , am cautat pe ITM , versiunea 5.0. dar nu ... (vezi toată discuția)