Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Problema instalare patch 206.006
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Problema instalare patch 206.006

Buna ziua. Am si eu o problema si nu reusesc sa imi dau seama ce trebuie sa fac.
Incerc sa instalez patchul 206.006 pentru actualizarea revisalului la versiunea 3.0 si imi da urmatoarea eroare:

Aplicatia curenta nu are contractele actualizate pentru urmatorii angajatori:

1 CUI/CIF: XXX/XXXX S.C.XXXXXXX S.A.

Actualizati contractele din versiunea ReviSal 2.2.0 si apoi instalati patch-ul ReviSal KB.206.006.

Ce trebuie sa fac mai exact?? Am cautat prin toate contractele si nu gasesc nimic de actualizat. Daca stie cineva ce trebuie facut va rog sa ma ajutati. multumesc anticipat.
Posibil sa fie de la actualizarea codului COR din contracte ....