Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

taxa auto

cine a inmatriculat masina in ianuarie 2011 mai primeste inapoi taxa de prima inmatriculare
din cate am citit , se restituie in cazul in care actionati statul in instanta,si castigati !
nu vreau sa va informez gresit dar asta era procedura
Bafta !