Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... personal minim in magazin
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

personal minim in magazin

buna!va rog sa mi spuneti cati angajati minim ar trebui sa fie intr un magazin cu autoservire cu o suprafata de 50mp ,care are program pana la ora 23,si in care trebuiesc facute si multe acte?
Dupa parerea mea cel putin 3 angajati:D
Sau daca administratorul se descurca cu magazinul in 2schimburi cu 2angajati si face el toate actele(sau contabila).. e super.=D>.
iulia53, utilizator
va multumesc!eu ziceam minim doi.
de acord ca sa supravegheze magazinul si la casa de marcat ..dar actele toate
cine le face?:D
actele se fac tot de vanzator,recepti,retururi,proces verbal marfa expirata plus inchidere de zi cu registru casa, modalitati de plata si restul,toate actele se aseaza seara,pe ziua respectiva ,
poate sa ma oblige sa stau singur in magazin de la ora 15 la 23,30?mai ales ca este autoservire nu vinzi la geam si restul este inchis?