Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie de invaliditate
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie de invaliditate

Buna ziua,as dori sa stiu cum ma pot pensiona pe caz de boala.In 2009 am suferit o operatie pentru neoplasm rectal si am anus contra naturii permanent.Am avut concediu medical 8 luni dupa care am revenit la serviciu.In prezent am 48 de ani si 25 de ani vechime.Mentionez ca nu am mai facut alt tratament dupa operatie pentru ca nu a fost necesar.Va multumesc.
Luati legatura cu un medic specialist in problema de sanatate pe care o aveti.........acesta va poate ajuta cu intocmirea dosarului de pensionare.........succes