Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Comision banca
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Comision banca

Ce comision percepe o banca la retragere bani de pe card in cazul in care contul este deschis la o alta banca decat cea de unde fac retragerea banilor?
Cu stima
depinde de banca. ori intrebati in banca ce comision percep, ori vedeti pe extras, ori pe chitanta ( daca e vb de atm)