Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... fonduri europene
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

fonduri europene

as dori sa va intreb daca o firma nou infiintata, care are ca domeniu de activitate principal, CAEN 7022, poate accesa fonduri europene?
codul CAEN 7022 are foarte multe domenii, dvs pe ce domeniu de consultanta sunteti specializata?
in principiu sa verificati programul START pentru tineri care se va redeschide anul viitor daca aveti sub 35 de ani, si alte conditii care se impun(site AIPPIMMC)

se mai poate verifica si axa prioritara POSDRU, dar si aici sunt multe alte criterii de eligibilitate.
Dvs pentru ce anume aveti nevoie de fonduri europene?