Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri europene infiintare gradinita
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri europene infiintare gradinita

Aș dori să înființez o grădiniță pariculară în mediul rural.Știți dacă se acordă fonduri europene pentru acest tip de activitate?
Se acorda fonduri prin masura 322 a PNDR daca aveti infiintat un ONG.
cititi ghidul solicitantului al acestei masuri pe care il gasiti pe site-ul PNDR, [ link extern ]