Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... carte grile
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

carte grile

am si eu o nelamurire..nu gasesc pe net cartea teste grila 1000 intrebari de aurel ciobanu si petrut ciobanu, stie cineva de unde o pot procura si daca este buna? multumesc
O gasiti aici:
[ link extern ]

Tot in materie de penal/procedura penala,va recomand Mihail Udroiu - Teste grila. Drept penal si procedura penala. Editia a II-a, revazuta si adaugita (2011)

am luat mihail udroiu editia 2011...merci mult...acum am comandat-o. sper sa fie buna. De mihail udroiu sunt multumita desi initial mi se pareau cu un grad mai ridicat de dificultate.