Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Avocatii pun intrebari ....
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Avocatii pun intrebari ....

Curaj sau nebunie?!

Avocatii incep sa puna intrebari - Iuliana Roman din Baroul Bucuresti i-a cerut presedintelui UNBR Gheorghe Florea sa prezinte baza legala pe care s-au infiintat barourile judetene si pe care se percep avocatilor taxe si contributii. Gheorghe Florea declara ca raspunsul il va da Comisia permanenta.

Mai mult pe link-ul:

[ link extern ] -
Parerea mea , nu indeajuns de avizata, recunosc, este ca doamna merita admirata pentru curaj, dar totodata sunt curioasa care va fi raspunsul Comisiei permanente.
Sa stiti ca si eu as vrea sa aflu raspunsul la acele intrebari desi imi pare ca e venita din partea lui Bota.
Alexandru Munteanu, Avocat
Cred ca raspunsul se va lasa asteptat....... mult si bine.
Oare mai este inscrisa pe tablou ?! .... Daca este nu cred ca va rezista mult ...
rolandmindrila a scris:

Avocatii incep sa puna intrebari - Iuliana Roman din Baroul Bucuresti i-a cerut ...

Cine intreaba!?
Cineva exclus din profesie!?

[ link extern ]

romascanu, moderator
O fi cerut si cerut actele de infiintare ale Bisericii Ortodoxe Romane???

Ar fi fost suficienta o accesare...pentru a afla istoricul Baroului Bucuresti...
[ link extern ]