avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 443 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... pls, nu-mi gasesc intrebarea
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

pls, nu-mi gasesc intrebarea

nu-mi gasesc intrebarea si nu stiu unde sa caut si nici nu vreau s-o pun inca odata sa nu incalc regula forumului:-/ sorry sunt incepatoare...
Cel mai recent răspuns: george-neagu , moderator 15:37, 23 Noiembrie 2011
Dati la "Deschise de mine".
am pus-o, mi-au aparut categ de subiecte, mi-a aparut daca sunt de acord cu cond forumului am dat accept si cand am intrat pe ``deschise de mine `` nu mi-a aparut subiectul
sa mai scriu odata intrebarea mea?
www.avocatnet.ro/content/for...

dati click pe link, asta e ?
Daca accesati pagina dvs. de profil veti vedea subiectele deschise si pe cele la care raspundeti. Profilul dvs. este aici:
www.avocatnet.ro/content/uti...
Aveti doua discutii deschise de dvs. la urmatoarele linkuri:
1. www.avocatnet.ro/content/for...
2. www.avocatnet.ro/content/for...
L.C.

Alte discuții în legătură

Modificari avocatnet.ro pianistul pianistul 18 Aprilie 2008 -[b]Forum[/b] - am adaugat rating-ul pe mesaj 15 Aprilie 2008 -[b]Discutii private[/b] - o noua sectiune in care ... (vezi toată discuția)
Subiecte examen traducãtor limba rusã - domeniul juridic elvira_punguta elvira_punguta Buna, ma puteti ajuta cu subiecte ce s-au dat la Cppc pt limba rusa, domeniul juridic, sau cu o bibliografie orientativa care m-ar putea ajuta la sustinerea ... (vezi toată discuția)
Subiecte examen pentru atestat traducãtor turcã-românã ioneladede ioneladede multumesc anticipat m/ar interesa obtinerea unui atestat de traducator turco roman daca m/ati putea ajuta cu modele de subiecte sau cateva idei despre ... (vezi toată discuția)