Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... pls, nu-mi gasesc intrebarea
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

pls, nu-mi gasesc intrebarea

nu-mi gasesc intrebarea si nu stiu unde sa caut si nici nu vreau s-o pun inca odata sa nu incalc regula forumului:-/ sorry sunt incepatoare...
Dati la "Deschise de mine".
am pus-o, mi-au aparut categ de subiecte, mi-a aparut daca sunt de acord cu cond forumului am dat accept si cand am intrat pe ``deschise de mine `` nu mi-a aparut subiectul
sa mai scriu odata intrebarea mea?
www.avocatnet.ro/content/for...

dati click pe link, asta e ?
Daca accesati pagina dvs. de profil veti vedea subiectele deschise si pe cele la care raspundeti. Profilul dvs. este aici:
www.avocatnet.ro/content/uti...
Aveti doua discutii deschise de dvs. la urmatoarele linkuri:
1. www.avocatnet.ro/content/for...
2. www.avocatnet.ro/content/for...
L.C.