avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 760 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... obligativitate contract de munca asociat
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

obligativitate contract de munca asociat

la transportul national si international de marfa se cere contract de munca(copie) si legitimatie serviciu pt. sofer. as vrea sa stiu daca este obligatoriu si in cazul in care soferul este asociat cu 50% si administrator al societatii?.multumesc

Alte discuții în legătură

Ce documente imi trebuie ca sofer de transport marfa? CURALA CURALA Buna seara. Va rog mult daca ma poate lamuri cineva ce documente imi trebuie ca sofer de transport marfa cu o masina mai mare de 3,5 tone si daca imi trebuie ... (vezi toată discuția)
Acte danny_boy danny_boy Buna ziua,daca merg cu o dubita sa aduc 500 kg de marfa din Germania in Romania,auto este proprietatea firmei care este si beneficiarul marfii ce acte sunt ... (vezi toată discuția)
Transport marfa cu 3,5t+remorca 3,5t lucasebastian lucasebastian Buna ziua Am o firma de transpot si fac transport internantional cu o autoutiltara de 3,5 t si as dori sa ii atasez si o remorca de 3,5 t masa maxima ... (vezi toată discuția)