Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Nelamurire Magazin Avocatnet
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Nelamurire Magazin Avocatnet

Vreau sa achizitionez opinia legala care explica cu ce se pot asimila conventiile civile in noul cod civil.
Se arata : Atentie!
Materialul este in format electronic. Imediat ce se confirma plata, veti putea descarca / vizualiza materialul complet din Contul meu / Produsele mele.
Problema mea este ca desi m-am logat pe avocatnet nu gasesc pozitia Produsele mele
Cred ca Produsele mele se refera la ceea ce ati achizitionat deja.

Din ce ati scris:
Vreau sa achizitionez
eu inteleg ca nu ati facut inca acest lucru, adica inca nu ati platit cei 4.96 euro.

Dupa ce plata va fi confirmata, dupa cum cum scrie in acea atentionare, va aparea pozitia Produsele mele iar de acolo veti putea accesa materialul.

Daca nu am inteles bine, va rog dati mai multe amanunte.
Multumesc mult.
Am incercat sa cumpar dar se pare ca site-ul intermediarului care se ocupa de plata nu functioneaza.
Am inteles acum cum stau lucrurile.
Inca o data multumiri,

Dumitru Aanei