avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 523 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Nelamurire Magazin Avocatnet
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Nelamurire Magazin Avocatnet

Vreau sa achizitionez opinia legala care explica cu ce se pot asimila conventiile civile in noul cod civil.
Se arata : Atentie!
Materialul este in format electronic. Imediat ce se confirma plata, veti putea descarca / vizualiza materialul complet din Contul meu / Produsele mele.
Problema mea este ca desi m-am logat pe avocatnet nu gasesc pozitia Produsele mele
Cel mai recent răspuns: maanei , utilizator 18:05, 3 Decembrie 2011
Cred ca Produsele mele se refera la ceea ce ati achizitionat deja.

Din ce ati scris:
Vreau sa achizitionez
eu inteleg ca nu ati facut inca acest lucru, adica inca nu ati platit cei 4.96 euro.

Dupa ce plata va fi confirmata, dupa cum cum scrie in acea atentionare, va aparea pozitia Produsele mele iar de acolo veti putea accesa materialul.

Daca nu am inteles bine, va rog dati mai multe amanunte.
Multumesc mult.
Am incercat sa cumpar dar se pare ca site-ul intermediarului care se ocupa de plata nu functioneaza.
Am inteles acum cum stau lucrurile.
Inca o data multumiri,

Dumitru Aanei

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Trebuie infiintat pfa pentru vanzarea de produse pe amazon.com Utta Utta Buna ziua, Pentru depunerea declaratiei unice si a platii impozitelor si contributiilor pentru veniturile obtinute din vanzarea de produse pe amazon.com ... (vezi toată discuția)
Se pot ceda drepturile morale? Andrei Munteanu Andrei Munteanu Buna ziua, as dori sa stiu daca licenta urmatorului site pe care am postat cateva lucrari de grafica din portofoliul personal imi ingradeste vreunul din ... (vezi toată discuția)