Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... CRACIUN FERICIT!
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

CRACIUN FERICIT!

Magia Sfantului Craciun sa va cuprinda si sa va poarte pe aripile sale pana sa atingeti cu degetele bolta cereasca si sa culegeti un strop de binecuvantare pentru a o aduce apoi in casa si inimile voastre.Sarbatori fericite si La Multi Ani !
Un gand bun tuturor in Seara de Craciun!
Tuturor utilizatorilor forumului,cu ocazia Craciunului,sarbatori fericite,multa sanatate,
fericire,intelegere si intelepciune,toleranta,cu speranta unui an nou mai bun cu indeplinirea tuturor dorintelor
In mod special administratorului acestui forum domnului Alin Popescu cat si tuturor moderatorilor,consultantilor ,sarbatori fericite,sanatate si indeplinirea de noi deziderate pentru functionarea acestui forum
LA MULTI ANI !!
~ Conținut șters la cerere ~