Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Modificare perioada de creditare la prima casa
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Modificare perioada de creditare la prima casa

Salut,
As dori sa stiu daca mai pot modifica perioada de 25 ani la 15 ani pentru un credit [editat] - Prima casa 3 si in ce conditii?
Multumesc pentru indrumari.
gi-jane2, moderator