Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general 300 si 394
Discuție deschisă în Contabilitate în general

300 si 394

se pot depune pe acelasi cd??? stie cineva???
Declaratiile 100 si 300 pe un CD si 394 am depus pe discheta la sectorul 5.Nu-mi exprim parerea si pt alte sectoare.(ex: la sect.4 394 se primeste doar pe cd......).CD-ul cu declaratiile 100 si 300 ramane la ei, pe cand discheta/cd la 394 se da inapoi.
Deci, cred ca separat.......
magnectical, utilizator