Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general declaratia 394
Discuție deschisă în Contabilitate în general

declaratia 394

Buna ziua!Pentru declaratia 394 aferenta semestrului 2 an 2011,se foloseste vechiul program de raportare,si se depune la ghiseu insotit de discheta,sau exista o noua varianta pentru aceeasi perioada?Multumesc
Se foloseste varianta folosita in semestrul 1/2011, insotita de discheta-la sectorul 5.
Am inteles ca la sectorul 4 394 se primeste doar salvata pe CD. O zi buna.
cum pot sa introduc manual un furnizor in D394 ?
care sunt pasii?
ca am incercat sa adaug un furnizor care nu vrea sa mi-l ia din programul de contabilitate , si nu mi-l salveaza daca il introduc in declaratie manual ?