Forum Discuţii juridice Executare silită model cerere
Discuție deschisă în Executare silită

model cerere

s-a pronuntat decizia curtii de apel constanta (recurs/definitiva si irevocabila). ma puteti ajuta cu un model de cerere de a intra in posesia acestei decizia pt a o putea investi cu formula executorie? multumesc
Trebuie sa ii faceti o copie xerox atunci cand se intoarce dosarul la instanta de fond, iar de pe copia respectiva mai faceti cateva copii pentru investire si legalizare.
Nu e o cerere speciala pentru a face copii (Dle. presedinte, va rog sa-mi aprobati studierea dosarului si fotocopierea paginilor...).