avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 572 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... sinteze admitere barou
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

sinteze admitere barou

Va rog sa ma ajutati si pe mine sa obtin acele sinteze pentu admitere adresa mea este: oanammanta@yahoo.com
Va multumesc tuturor !
Bafta multa!
gabi2006gaby@yahoo.com
sinteze admitere barou cu multumiri anticipate gabi2006gaby@yahoo.com
as dori sa primesc si eu sintezele pt admitere barou. adresa mea este eva_sweet_lips@yahoo.com. multumesc anticipat.
va rog sa imi trimiteti si mie daca e posibil aceste sinteze. Email cojocariusergiu@yahoo.com
Va multumesc anticipat!
Ultima modificare: Joi, 20 August 2009
inteligentcareer, utilizator
Va rog , as dori , daca se poate, sintezele pentru admitere in barou. E-mail : il_asim@yahoo.com.
Va multumesc.

Alte discuții în legătură

Sinteze admitere barou GRIGORETA GRIGORETA Buna , Va rog foarte mult sa imi trimiteti si mie sintezele de admitere in barou pe adresa : grigoreneluta@yahoo.com Va multumesc anticipat si va urez bafta ... (vezi toată discuția)
Sinteze admitere barou sena sena Va rog sa ma ajutati sa obtin sintezele pentru admitere. Adresa mea este sena_cbln@yahoo.com Va multumesc tuturor! Bafta multa! (vezi toată discuția)
Admitere barou 2008! eliza_pasat eliza_pasat Va rog sa-mi trimiteti si mie sintezele pentru examenul de admitere in barou....pe adresa eliza_pasat@yahoo.com. Va multumesc. (vezi toată discuția)