Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... sinteze admitere barou
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

sinteze admitere barou

Va rog sa ma ajutati si pe mine sa obtin acele sinteze pentu admitere adresa mea este: oanammanta@yahoo.com
Va multumesc tuturor !
Bafta multa!
gabi2006gaby@yahoo.com
sinteze admitere barou cu multumiri anticipate gabi2006gaby@yahoo.com
as dori sa primesc si eu sintezele pt admitere barou. adresa mea este eva_sweet_lips@yahoo.com. multumesc anticipat.
va rog sa imi trimiteti si mie daca e posibil aceste sinteze. Email cojocariusergiu@yahoo.com
Va multumesc anticipat!
inteligentcareer, utilizator
Va rog , as dori , daca se poate, sintezele pentru admitere in barou. E-mail : il_asim@yahoo.com.
Va multumesc.