Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... sinteze admitere barou
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

sinteze admitere barou

Va rog sa ma ajutati si pe mine sa obtin acele sinteze pentu admitere adresa mea este: oanammanta@yahoo.com
Va multumesc tuturor !
Bafta multa!
elena_i18 a scris:

va rog frumos sa imi trimiteti si mie sinteze pentru admiterea in barou dar conform legislatiei in vigoare,pe adresa de email elena_i18@yahoo.com!Va multumesc!

Daca vrei sinteze conform legislatiei in vigoare, iti recomand sa cumperi cartile de sinteze de la Nomina Lex. Sunt foarte bune, subiectele sunt rezolvate astfel incat sa atinga aproape toate cerintele din barem.
Desi la inceput am fost sceptica in privinta lor, la penal si la procedura penala am invatat din ele si am luat note bune la examen la aceste doua materii.
Am observat ca acum sunt si la pret redus, dupa ce s-a finalizat admiterea din acest an.
Cristina Pielmus , Avocat
Vreau si eu sintezele pentru barou daca se poate. Ma intereseaza in principal cele de la Civil si Penal ( fara proceduri). Adresa de e-mail este X. Multumesc anticipat.
Admin, administrator
buna ziua, as dori si eu sintezele pentru admiterea in barou numai pentru drept civil multumesc
buna ziua,va rog daca se poate sa imi trimiteti si mie sintezele pe adresa X. multumesc
Admin, administrator