avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 453 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... sinteze admitere barou
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

sinteze admitere barou

Va rog sa ma ajutati si pe mine sa obtin acele sinteze pentu admitere adresa mea este: oanammanta@yahoo.com
Va multumesc tuturor !
Bafta multa!
Ti le-am trimis eu, sper ca le-ai primit....Spor la invatat si bafta la examen.
Buna seara,

As dori sa fac rost de acele sinteze pentru barou. Ma puteti ajuta?
Adresa de mail este irina_aura2003@yahoo.com.

Multumesc anticipat!
Se poate sa primesc si eu sintezele actualizate cu legislatia la zi, pentru examenul de barou de anul acesta?

Adresa email: sorin_s1974@yahoo.com

Multumesc mult si succes tuturor!
ehehe, toti am vrea sintezele actualizate cu legislatia la zi........dar cineva trebuie sa le si actualizeze cu aceasta legislatie la zi....nu?
sorin stefan a scris:

Se poate sa primesc si eu sintezele actualizate cu legislatia la zi, pentru examenul de barou de anul acesta?

Adresa email: sorin_s1974@yahoo.com

Multumesc mult si succes tuturor!


Nu-ţi mai face atâtea probleme cu sintezele actualizate la zi.
ªi eu am primit sintezele de la Alexchiciu, nu sunt actualizate, dar nu este o problemă.
În mare, apx. 95% materia este aceeaşi, şi chiar dacă ar fi să cadă un subiect pe care îl tratezi neactualizat, tot vei obţine notă de trecere.
Deci, stai liniştit!!!

Alte discuții în legătură

Sinteze admitere barou GRIGORETA GRIGORETA Buna , Va rog foarte mult sa imi trimiteti si mie sintezele de admitere in barou pe adresa : grigoreneluta@yahoo.com Va multumesc anticipat si va urez bafta ... (vezi toată discuția)
Sinteze admitere barou sena sena Va rog sa ma ajutati sa obtin sintezele pentru admitere. Adresa mea este sena_cbln@yahoo.com Va multumesc tuturor! Bafta multa! (vezi toată discuția)
Admitere barou 2008! eliza_pasat eliza_pasat Va rog sa-mi trimiteti si mie sintezele pentru examenul de admitere in barou....pe adresa eliza_pasat@yahoo.com. Va multumesc. (vezi toată discuția)