Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general salvare bilant pe cd
Discuție deschisă în Contabilitate în general

salvare bilant pe cd

Spuneti-mi si mie,va rog,cum,ce si de unde salvez pe cd ptr.unitatea fiscala, bilantul ?
Am validat bilantul, am atasat anexele arhivate zip., asa cum cere programul cad dai validare.
Am verificat atasamentul din butonul " agrafa" si acolo am gasit : anexe bilant 31.12.2011 zip. si s 1003.xml.
Cum trebuie sa procedez ptr.a a salva pe CD ? Ce fisiere trebuie sa contina cd-ul ?
Multumesc anticipat pentru ajutor.
Bilantul validat cu anexe .zip acela il salvati pe CD,acel format PDF de bilant.:D
Multumesc mult.
O seara buna.