avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 724 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general salvare bilant pe cd
Discuție deschisă în Contabilitate în general

salvare bilant pe cd

Spuneti-mi si mie,va rog,cum,ce si de unde salvez pe cd ptr.unitatea fiscala, bilantul ?
Am validat bilantul, am atasat anexele arhivate zip., asa cum cere programul cad dai validare.
Am verificat atasamentul din butonul " agrafa" si acolo am gasit : anexe bilant 31.12.2011 zip. si s 1003.xml.
Cum trebuie sa procedez ptr.a a salva pe CD ? Ce fisiere trebuie sa contina cd-ul ?
Multumesc anticipat pentru ajutor.
Cel mai recent răspuns: camicami , utilizator 21:34, 8 Aprilie 2012
Bilantul validat cu anexe .zip acela il salvati pe CD,acel format PDF de bilant.:D
Multumesc mult.
O seara buna.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bilant 31.12.2011 nicod nicod Buna ziua! Va rog ajutati-ma cu salvarea bilantului pe CD, nu ma descurc (nu am certificat digital). Arhivarea documentelor scanate am facut-o astfel: adauga ... (vezi toată discuția)
Salvare d.112 ptr.unitatea fiscala camicami camicami Am completat D.112,validata,fara erori,dar nu stiu de unde si cum sa o salvez pe stick ptr.unitatea fiscala. Ce denumire trebuie sa aiba fisierul salvat ? ... (vezi toată discuția)
Depunere bilant on-line claudiaP claudiaP Buna dimineata, Spuneti-mi va rog pentru depunerea bilantului on -line anexele mele sunt intocmite in word. Acestea trebuiesc semnate de catre administrator ... (vezi toată discuția)