Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general salvare D.112 ptr.unitatea fiscala
Discuție deschisă în Contabilitate în general

salvare D.112 ptr.unitatea fiscala

Am completat D.112,validata,fara erori,dar nu stiu de unde si cum sa o salvez pe stick ptr.unitatea fiscala. Ce denumire trebuie sa aiba fisierul salvat ?
Rog pe cei care au reusit sa salveze sa-mi spuna si mie.
Multumesc.
conform spuselor de la Anaf. se salveza pe CD neiscriptibil :D
Multumesc.Dar cum o salvez dupa ce am completat-o si am validat-o.De unde o salvez ? si cum trebuie sa se numeasca fisierul salvat ?
Ati rezolvat? Am aceeasi problema, va rog un raspuns daca ati reusit.
Pai... o salvati undeva. Si de acolo o inscriptionati pe un CD ca orice alt fisier
deacroxana, utilizator
Buna ziua.
Fisierul va avea denumirea: D112_codfiscal_anul_luna.pdf