Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general zone defavorizate in Romania..
Discuție deschisă în Contabilitate în general

zone defavorizate in Romania..

buna ziua...

Caut de ceva vreme o zona defavorizata in Romania inca "valabila" care sa ofere facilitatile fiscale specifice, dar nu gasesc decat zonele care au iesit din perioada de zone defavorizate.... ...

va multumesc....
Aratau parca ieri la Protv despre o comuna din Cluj.
In Teleorman, Gorj,Prahova, Vaslui, Buzau sau Mehedinti ati incercat?