Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Functionar public candidat la functia de primar
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Functionar public candidat la functia de primar

daca esti functionar public si candidez la functia de primar pe listele unui partid, ai depus dosarul cu candidatura la sectia de votare ,ai solicitat suspendarea din functie dar presedintele nu a afistat lista cu candidatura este corect asa?
pey, de ce nu a afisat-o? a motivat cumva?