Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate incalzirea locuintei
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

incalzirea locuintei

de ce unele primarii au primit bani pentru incalzirea cu lemne a populatiei pentru luna noiembrie 2011 si altele nu
va multumesc
Raspunsul la aceasta intrebare nu il puteti obtine decat de la primarul dvs., care probabil va spune ca nu a primit pentru ca e din opozitie.
Acum poate nu mai e :)

Intrebati periodic la primarie.