Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Cum pot sa obtin inca o autorizatie de circulatie ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Cum pot sa obtin inca o autorizatie de circulatie provizorie?

cum pot sa obtin inca o autorizatie de circulatie pt 30 zile daca masina a fost cumparata pe numele sotului si acum vreau sa obtin eu, sotia autorizatie pe numele meu
. multumesc
Facetzi un contract de vinzare cumparare cu sotzul.