Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale punct de lucru
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

punct de lucru

va rog sa ma ajutati cu o informatie deoarece detin un magazin mixt IF si vreau sa infiintez un punct de lucru la o alta locatie.Mentionez ca spatiul este al unei doamne pe care am sa o angajez ca gestionara.Care sunt pasii de urmat si de unde sa incep?
Multumesc mult!
Incheiati cu d-na un contract de comodat pentru a putea deschide punctul de lucru in locatia respectiva.Acest contract nu trebuie inregistrat .
andymaurul, utilizator