Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Bilant simplificat
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Bilant simplificat

Buna ziua!
Daca pt 31.12.2011 depun bilant simplificat as vrea sa stiu daca pt 31.12.2012 am obligatia sa depun tot simplificat sau pot opta pt bilant prescurtat.
Multumesc!
Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal
Pana la depunerea bilantului pentru 2012 mai este cam un an si in timpul acesta se pot schimba multe.