avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 522 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Spor de disponibilitate apel
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Spor de disponibilitate apel

Buna ziua,

va rog sa ma ajuti si sa imi spuneti daca intr-o adeverinta de vechime data unui fost angajat la rubrica 'Salariul de baza, inclusiv sporurile care intra in calculul punctajului mediu anual' trebuie sa introduc si sporul de disponibilitate apel?

multumesc anticipat?

Alte discuții în legătură

Completare adeverinta de vechime Arion Ramona Arion Ramona Buna ziua,am o intrebare si anume: nu stiu cum se completeaza in adeverinta de vechime la rubrica:\\" Salariul de baza inclusiv sporurile care intra in ... (vezi toată discuția)
Completare adeverinta de vechime popescu marcela popescu marcela Buna ziua si multumesc anticipat tuturor penru raspuns In completarea unei adeverinte de vechime se inscrie intr-o rubrica [u]Salariul de baza, inclusiv ... (vezi toată discuția)
Adeverinta de vechime nelamurire Goguvoinicu Goguvoinicu Buna ziua! La eliberarea adeverintei de vechime in rubrica „Salariul de baza, inclusiv sporurile care intra in calculul punctajului mediu anual” se va ... (vezi toată discuția)