Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale cine poate face reevaluarea pe imobile pentru taxe si ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

cine poate face reevaluarea pe imobile pentru taxe si impozite?

daca puteti sa imi dati si o lege sau orice baza legala
Multumesc!
Evaluator autorizat sau un expert contabil.
puteti sa imi dati o lege sau o baza legala pentru aceasta informatie?
Pt evaluare sau pt.cine are dreptul sa o faca?
pentru cine are dreptul sa o faca.
de la primarie am inteles ca trebuie sa facem o astfel de evaluare, si vroiam sa stiu in mod legal daca numai expertii evaluatori pot sa faca evaluarea sau si expertii contabili. din aceasta cauza imi trebuie legea, mai ales ca da la primarie mi-a spus ca ii neaparat sa fie facuta de expert evaluator.