Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Taxarea la ONRC - lege 2012?
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Taxarea la ONRC - lege 2012?

Stie cineva daca au intrat in vigoare noile norme de taxare la Registrul Comertului?

[EDITAT -link invalid]
Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal
Da, prin HG. 902/24.09.2012 s-au aprobat taxele pentru operatiunile efectuate in cadrul ONRC.
Noile tarife vor intra in vigoare la 60 de zile de la data publicarii HG in Monitorul Oficial.

Puteti citi aici hotararea:
www.avocatnet.ro/content/art...