Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

taxa auto

buna ziua. daca inmatriculez o masina in ianuarie ce se intampla? este deja inmatriculata in rom. pana in 2007. o sa platesc mai mult decat face masina? este un tico.
din pacate , da , legea care prevedea o amanare a taxei de poluare (mediu) a expirat anul trecut .:(